Publiczne Przedszkole Czary Mary

Dyrektor: Dominika Boryna - Ponikowska
Strona WWW: www.czarymary.edu.pl
E-mail: czarymary3@onet.eu

Czary Mary to kameralne przedszkole, które ma za zadanie wychować ludzi odważnych, przebojowych, otwartych na świat z dużym poczuciem własnej wartości. Naszym priorytetem jest tworzenie wyjątkowego, bezpiecznego miejsca, w którym dzieci poczują ciepłą, miłą atmosferę, wspomagającą wszechstronny rozwój dziecka w zależności od jego potencjału i możliwości rozwojowych. Przedszkole czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-17.30.

• Edukację rozpoczynamy już od 3 lat
  • Nasz budynek jest parterowy, bez niebezpiecznych zakamarków
  • Posiadamy duży plac zabaw,Kształtujemy u dzieci poczucie estetyki między innymi poprzez duże , kolorowe, starannie urządzone sale, wyposażone w interesujące pomoce dydaktyczne, literaturę i zabawki. Sale urządzone są w taki sposób aby dziecko mogło samodzielnie korzystać zarówno z zabawek jak i przyborów plastycznych. Zatrudniamy nauczycieli z pasją i wykształceniem
  • Gwarantujemy dobre przygotowanie wychowanków zarówno do szkoły, jak i życia społecznego
  •  Prowadzimy bezpłatne zajęcia adaptacyjne

Kontakt 798-664-979

Dla wszystkich małych odkrywców przygotowaliśmy ciekawą ofertę zajęć edukacyjnych opartą o sprawdzony program edukacyjny.

W przedszkolu oferujemy :

• Całodzienne wyżywienie (śniadanie, obiad, podwieczorek)
  • Zabawy literkami już od najmłodszej grupy
  • Zajęcia matematyczne
  • Zajęcia z jęz. angielskiego
  • Zajęcia z rytmiki
  • Gimnastykę korekcyjną
  • Opowieści biblijne
  • Zajęcia taneczne z elementami angielskiego
  • Warsztaty plastyczne
  • Warsztaty teatralne
  • Warsztaty przyrodnicze
  • Zajęcia z psychologiem
  • Zajęcia logopedyczne

Dodatkowo organizujemy w przedszkolu:

• Teatrzyki
  • Warsztaty zoologiczne
  • Koncerty muzyczne
  • Pokazy iluzji
  • Bal karnawałowy
  • Indywidualne zajęcia z Integracji Sensorycznej
  • Spotkanie z Mikołajem
  • Spotkania z ciekawymi ludźmi (ornitolog, strażak, policjant, szalony naukowiec)
  • Spotkania z rodzicami (Jasełka, Dzień Rodziny )
  • Coroczne badanie wzroku, przegląd dentystyczny oraz diagnozę logopedyczną
  • Pamiątkowe albumy zdjęciowe
  • Umożliwiamy dzieciom poznanie naszej okolicy, odwiedzamy szkoły w celu łatwiejszej adaptacji oraz wiele ciekawych miejsc związanych z poznawaniem różnych zawodów (dentysta, poczta, cukiernia, pizzeria, fryzjer)

6-LATKI - ODDZIAŁ CAŁODZIENNY Oddział przedszkolny realizujący zajęcia i świadczący opiekę w pełnych godzinach pracy przedszkola adresowany dla dzieci sześcioletnich.

Rekrutacja ID: 126; Wersja: 9.140.298.1658 Harmonogram ID: 558;