Publiczne Przedszkole Czary Mary

Dyrektor: Dominika Boryna-Ponikowska
Strona WWW: http://www.czarymary.edu.pl/
E-mail: czarymary3@onet.eu

Czary Mary to kameralne przedszkole, w którym wychowujemy ludzi odważnych, przebojowych, otwartych na świat z dużym poczuciem własnej wartości. Naszym priorytetem jest tworzenie wyjątkowego, bezpiecznego miejsca, w którym dzieci poczują ciepłą, miłą atmosferę, wspomagającą wszechstronny rozwój dziecka w zależności od jego potencjału i możliwości rozwojowych.

Budynek przedszkola jest parterowy, bez niebezpiecznych zakamarków. Tuż obok budynku jest duży plac zabaw i parking. W
zeszłym roku wymieniliśmy na nowe wszystkie konstrukcje i zabawki na placu. Sale w naszym przedszkolu są duże, kolorowe, starannie urządzone. Wyposażone w interesujące pomoce dydaktyczne, literaturę i zabawki. Przygotowane w taki sposób, aby dziecko mogło samodzielnie korzystać zarówno z zabawek jak i przyborów plastycznych, a jednocześnie było bezpieczne.

Przedszkole jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-17.30. Zapewniamy całodzienne wyżywienie (śniadanie, dwudaniowy obiad, podwieczorek).

Zatrudniamy nauczycieli z pasją i wykształceniem. Prowadzimy bezpłatne zajęcia adaptacyjne, stosujemy sprawdzony program łagodnej adaptacji dzieci do przedszkola.

Nr. tel. 798 664 979

Dla wszystkich małych odkrywców przygotowaliśmy ciekawą ofertę zajęć edukacyjnych opartą o sprawdzony program edukacyjny. Gwarantujemy dobre przygotowanie wychowanków zarówno do szkoły, jak i życia społecznego.

przedszkolu oferujemy :

Zabawy literkami już od najmłodszej grupy

Zajęcia matematyczne i dydaktyczne wynikające z realizacji programu edukacyjnego

Zajęcia z języka angielskiego

Zajęcia z rytmiki

Gimnastyka korekcyjna

Zajęcia taneczne z elementami angielskiego

Warsztaty plastyczne

Warsztaty teatralne

Warsztaty przyrodnicze

Zajęcia z psychologiem

Zajęcia logopedyczne

Dodatkowo organizujemy w przedszkolu:

Teatrzyki

Warsztaty zoologiczne

Koncerty muzyczne

Pokazy iluzji

Indywidualne zajęcia z Integracji Sensorycznej

Spotkanie z Mikołajem

Spotkania z ciekawymi ludźmi (ornitolog, strażak, policjant, szalony naukowiec)

Spotkania z rodzicami (Jasełka, Dzień Rodziny )

Pamiątkowe albumy zdjęciowe

Umożliwiamy dzieciom poznanie naszej okolicy, odwiedzamy szkoły w celu łatwiejszej adaptacji oraz wiele ciekawych miejsc związanych z poznawaniem różnych zawodów (dentysta, poczta, cukiernia, pizzeria, fryzjer)

3 LATKI - ODDZIAŁ CAŁODZIENNY Grupa dzieci 3-letnich, prowadzona przez nauczyciela wychowawcę i pomoc nauczyciela. Do grupy mogą dołączyć dzieci ze stycznia i lutego 2019 roku w rekrutacji uzupełniającej.
Opieka w pełnych godzinach pracy przedszkola.
4-5 LATKI ODDZIAŁ CAŁODZIENNY Grupa dzieci 4-5 letnich, prowadzona przez nauczyciela wychowawcę i pomoc nauczyciela. Opieka w pełnych godzinach pracy przedszkola. W grupie większa ilość czterolatków.