Przedszkole Publiczne Piotruś Pan-Nibylandia

Dyrektor: mgr Iwona Płusa
Strona WWW: http://www.przedszkole-piotruspan.pl/
E-mail: przedszkole-piotruspan@o2.pl

Przedszkole istnieje od 2010 r jako przedszkole niepubliczne. w 2016 r przekształciliśmy się w przedszkole publiczne.
Jesteśmy laureatem nagrody Komitetu Ochrony Praw Dziecka - „ Przedszkole przyjazne Maluchom” oraz ogólnopolskiego konkursu „ Przedszkole Talentów”. Przedszkole posiada certyfikat " Zdrowo jemy, zdrowo rośniemy". Dwa lata temu przeszliśmy kontrolę Kuratorium Oświaty uzyskując bardzo pozytywną opinię. Wyniki kontroli są dostępne pod adresem - http://www.seo2.npseo.pl/reports/1000698984155.pdf
.

Przedszkole posiada 4 sale na powierzchni ok 200 m2 oraz salę gimnastyczną ok 40 m2 a także nieograniczony dostęp do sali zabaw " Nibylandia". Przedszkole dysponuje także ogrodem o powierzchni ok. 500 m2 oraz własną kuchnią.

Przedszkole realizuje program wychowania przedszkolnego zatwierdzony przez MEN wzbogacony o różnorodne metody i formy z naciskiem na rozwijanie dziecięcych umiejętności i talentów.
Od lat szczycimy się wysokim poziomem nauczania języka angielskiego. Od września dodatkowo wprowadzamy w naszych przedszkolach innowację pedagogiczną FRIENDLY ENGLISH EVERY DAY. Innowacja zakłada wprowadzenie języka  angielskiego do codziennego ramowego rozkładu dnia przedszkolnego. Używanie angielskich słów i zwrotów w codziennych sytuacjach, udostępnianie dzieciom w trakcie swobodnych zabaw materiałów wykorzystywanych w trakcie zajęć z angielskiego np: nagrania piosenek, wierszyków, historyjek oraz korelacja zajęć edukacyjnych z nauką języka angielskiego wpłynie w znaczący sposób na rozwój językowy naszych przedszkolaków.
W ofercie zajęcia rytmiczne i język angielski. Stawka żywieniowa wynosi 12 zł. Zwrot stawki żywieniowej od drugiego dnia nieobecności, po zgłoszeniu nieobecności dziecka.

Po godzinie 13.00 w przedszkolu jest możliwość skorzystania z bogatej oferty zajęć dodatkowych: zajęcia Helen Doron, gimnastyka, taniec, legorobotyka, piłka nożna, Wielka Szkoła Małych i innych.

Nazwa Opis Liczba wolnych miejsc
3-LATKI - ODDZIAŁ CAŁODZIENNY Oddział przedszkolny realizujący zajęcia i świadczący opiekę w pełnych godzinach pracy przedszkola
adresowany dla dzieci trzyletnich.
6
4-LATKI - ODDZIAŁ CAŁODZIENNY Oddział przedszkolny realizujący zajęcia i świadczący opiekę w pełnych godzinach pracy przedszkola adresowany dla dzieci czteroletnich. 4
5-LATKI - ODDZIAŁ CAŁODZIENNY Oddział przedszkolny realizujący zajęcia i świadczący opiekę w pełnych godzinach pracy przedszkola adresowany dla dzieci pięcioletnich. 4
6-LATKI - ODDZIAŁ CAŁODZIENNY Oddział przedszkolny realizujący zajęcia i świadczący opiekę w pełnych godzinach pracy przedszkola adresowany dla dzieci sześcioletnich. 2

Rekrutacja ID: 127; Wersja: 20.120.307.1926 Harmonogram ID: 572;