Przedszkole Publiczne Piotruś Pan

Dyrektor: mgr Anna Archanowicz
Strona WWW: http://www.przedszkole-piotruspan.pl/
E-mail: przedszkole-piotruspan@o2.pl

Nasze przedszkole istnieje od 2006 r jako przedszkole niepubliczne. W 2016 roku przekształciliśmy  się w przedszkole publiczne. Jesteśmy laureatem nagrody Komitetu Ochrony Praw Dziecka - „ Przedszkole przyjazne Maluchom” oraz ogólnopolskiego konkursu „ Przedszkole Talentów”. Przedszkole posiada certyfikat " Zdrowo jemy, zdrowo rośniemy". Dwa lata temu przeszliśmy kontrolę Kuratorium Oświaty uzyskując bardzo pozytywną opinię. Wyniki kontroli są dostępne pod adresem - http://www.seo2.npseo.pl/reports/1000698984155.pdf.

Przedszkole posiada 6 sal dydaktycznych, salę gimnastyczną, własną kuchnię oraz pokój logopedy. Budynek przedszkolny otacza ogród o powierzchni ok. 3000 m2 wyposażony w atestowane zabawki.
Przedszkole realizuje program wychowania przedszkolnego zatwierdzony przez MEN wzbogacony o różnorodne metody i formy z naciskiem na rozwijanie dziecięcych umiejętności i ukrytych talentów.
Od lat szczycimy się wysokim poziomem nauczania języka angielskiego.

W ofercie zajęcia rytmiczne i język angielski. Stawka żywieniowa wynosi 12 zł. Zwrot stawki żywieniowej od drugiego dnia nieobecności po zgłoszeniu nieobecności dziecka.

Po godzinie 13.00 w przedszkolu jest możliwość skorzystania z bogatej oferty zajęć dodatkowych: zajęcia Helen Doron, Wielka Szkoła Małych, gimnastyka, taniec, legorobotyka, piłka nożna, akrobatyka, karate i innych.

3-LATKI - ODDZIAŁ CAŁODZIENNY Oddział przedszkolny realizujący zajęcia i świadczący opiekę w pełnych godzinach pracy przedszkola adresowany dla dzieci trzyletnich.
5-LATKI - ODDZIAŁ CAŁODZIENNY Oddział przedszkolny realizujący zajęcia i świadczący opiekę w pełnych godzinach pracy przedszkola adresowany dla dzieci pięcioletnich.
6-LATKI - ODDZIAŁ CAŁODZIENNY Oddział przedszkolny realizujący zajęcia i świadczący opiekę w pełnych godzinach pracy przedszkola adresowany dla dzieci sześcioletnich.

Rekrutacja ID: 126; Wersja: 9.115.296.1539 Harmonogram ID: 552;