Publiczne Przedszkole "WYSPA MALUCHA"

Adres: Nowa 76b
Dyrektor: Anna Gołembiewska
Strona WWW: wyspamalucha.net.pl
E-mail: biuro@wyspamalucha.net.pl

Przedszkole „Wyspa Malucha „ rozpoczęło swoją działalność 03.09.2012r. Placówka mieści się w wolno stojącym, dużym jednopiętrowym budynku położonym w zacisznym miejscu Radzymina,oddalonym od zgiełku dużych ulic. Dzięki temu dzieci mają zapewniony spokój i ciszę a pobliski las Aleksandrowski, zapewnia wiele ciekawych wycieczek tematycznych. Budynek Przedszkolny o łącznej powierzchni 444 m2 powstał z myślą o najmłodszych, czuwało nad nim sztab specjalistów, którzy dostosowali każdy centymetr powierzchni budynku do ich potrzeb. Nasze przedszkole posiada własną kuchnię, przygotowujemy również posiłki dla dzieci z alergiami pokarmowymi.

Przedszkole dodatkowo zabezpieczone w system monitorowania wewnętrznego a także w najnowocześniejszy system ochrony przeciwpożarowej z czujkami dymu i klapą oddymiającą a także elektroniczny czytnik wejścia na karty dla rodziców. Od Listopada 2017 r. przedszkole dysponuje także elektronicznym systemem naliczania obecności i zajęć dodatkowych, dzięki temu rodzic otrzymuje comiesięczne szczegółowe rozliczenie na adres mailowy.
Nowoczesny plac zabaw wyposażony w urządzenia zabawowe (metal/plastik) oraz gumową nawierzchnię co daje większe bezpieczeństwo podczas zabawy.

Cały plac zabaw jest ogrodzony a wszystkie urządzenia i nawierzchnia są certyfikowane.

Liczba pomieszczeń w  przedszkolu "Wyspa Malucha"

• 5 sale dydaktyczne każda z własną łazienką
  • 2 szatnie
  • Jadalnia
  • Pomieszczenia kuchenne z pełnym wyposażeniem
  • Pomieszczenia socjalne
  • Gabinet logopeda/psycholog
  • Łazienka dla rodziców i przy ogrodzie

Przedszkole  "Wyspa Malucha" od 1 września 2018 r. otrzymało pozwolenie na prowadzenie
państwowej placówki pod nazwą:

Publiczne Przedszkole "Wyspa Malucha" w Radzyminie

Nasze przedszkole jest czynne od poniedziałku do piątku w godz. 6.00 -18.00 z wyjątkiem dni wolnych ustawowo.
Budynek Przedszkolny łącznie pomieści 113 dzieci .​

- J. angielski – zajęcia 2x w tygodniu – zajęcia prowadzi lektor

- J. angielski 3x w tygodniu prowadzą wychowawcy w swoich grupach

- Zajęcia rytmiczno-muzyczne – zajęcia 1x w tygodniu - zajęcia prowadzi –pedagog  muzyk, jazzowiec, gra na 4 instrumentach , 30 lat doświadczenia i pracy min. w przedszkolach oraz nauczycielka zajęć muzyczno -ruchowych autorka i kompozytorka piosenek dla dzieci. Absolwentka Studia Wokalnego . Zajęcia muzyczne to połączenie rytmiki Orffa, Dacroze'a i rytmiki Gordona.

- Opieka psychologiczno-pedagogiczna

- Zajęcia korekcyjno - kompensacyjne

- Programy edukacyjne

- Lekcje religii (dla chętnych) - dla dzieci 5/6

Ponadto: Teatrzyki, koncerty muzyczne, spotkania z ciekawymi osobami , programy profilaktyczne, imprezy okolicznościowe, konkursy, warsztaty przyrodnicze, wyjazdy itp.

- KARATE

- WARSZTATY PLASTYCZNE

- ZAJĘCIA TANECZNE MINI DANCE

- WARSZTATY LEGO Z ROBOTYKĄ

- ZAJĘCIA WOKALNE

- LOGOPEDA

- GIMNASTYKA KOREKCYJNA

- TANIEC DANCE z elementami tańca towarzyskiego

3-LATKI - ODDZIAŁ CAŁODZIENNY Oddział przedszkolny realizujący zajęcia i świadczący opiekę w pełnych godzinach pracy Przedszkola adresowany dla dzieci trzyletnich.
4-LATKI - ODDZIAŁ CAŁODZIENNY Oddział przedszkolny realizujący zajęcia i świadczący opiekę w pełnych godzinach pracy Przedszkola adresowany dla dzieci czteroletnich.
6-LATKI - ODDZIAŁ CAŁODZIENNY Oddział przedszkolny realizujący zajęcia i świadczący opiekę w pełnych godzinach pracy Przedszkola adresowany dla dzieci sześcioletnich.

Rekrutacja ID: 126; Wersja: 9.115.296.1539 Harmonogram ID: 552;