Niezalogowany
zmień rozmiar:

Przedszkole nr 1 w Radzyminie

Adres: Batorego 10
05-250 Radzymin
pokaż na mapie
Dyrektor: Małgorzata Sieradzka
Strona WWW: http://www.przedszkole1.radzymin.pl
E-mail: przedszkole1@radzymin.pl
Telefon: 22 786 50 19

Opis oferty:


Przedszkole z wieloletnią tradycją i historią.

Wychowują się w nim kolejne pokolenia mieszkańców Radzymina. Mieści się w wolnostojącym budynku z dala od ruchliwych ulic, otoczone zielenią.Teren wokół jest spokojny i bezpieczny, nie słychać miejskiego gwaru, za to towarzyszy nam szum drzew i śpiew ptaków.

Przedszkole jest czynne w godzinach 600-1830.

Opiekę nad wychowankami sprawuje wysoko wykwalifikowana kadra pedagogiczna ciągle doskonaląca swoje umiejętności poprzez liczne kursy i szkolenia. Praca dydaktyczna nastawiona jest na indywidualny rozwój dziecka.

Sale dla dzieci są: przestronne, widne, wyposażone w sprzęt oraz zabawki dostosowane do wieku i potrzeb dziecka.

Przedszkole dysponuje własną kuchnią, w której przygotowywane są smaczne i zdrowe posiłki w trosce o najwyższe standardy i zgodnie ze wszystkimi obowiązującymi normami.

Posiadamy duży i bezpieczny ogród, w którym dzieci mogą miło spędzić czas korzystając ze sprzętów i urządzeń posiadających wszelkie niezbędne atesty. Nasz ogród to nie tylko miejsce do zabawy - dzięki przepięknym drzewom oraz roślinności znajdującej się na poszczególnych placach, to także zakątek do obserwacji przyrodniczych.


Oferta edukacyjna:

Nasze przedszkole to miejsce, gdzie dziecko rozwinie swoje talenty, zdobędzie nowe umiejętności, rozwinie wyobraźnię, spotka przyjaciół i będzie świetnie się bawić. Poprzez kreatywną naukę i zabawę rozbudzi ciekawość poznania otaczającego świata oraz naturalną spontaniczność.

Misją naszego przedszkola jest wprowadzenie dziecka w świat wartości uniwersalnych: piękna, dobra i prawdy. Chcemy wychować dziecko z bogatą wyobraźnią twórczą, zdolne do spontanicznej ekspresji własnych uczuć i myśli, otwarte na pomysły i inspiracje płynące od innych osób, gotowe szukać nowych, lepszych, oryginalnych rozwiązań.

Przedszkole zapewnia:

- odpowiednie warunki nauczania i wychowania,

- język angielski dla dzieci,

- program kształcenia i wychowania zgodnie z wytycznymi Kuratorium Oświaty,

- wszechstronny rozwój zgodnie z wrodzonym potencjałem i możliwościami rozwojowymi,

- warunki umożliwiające dziecku osiągnięcie "dojrzałości szkolnej",

- pomoc psychologa i logopedy,

- interesujące i różnorodne zajęcia edukacyjne i zabawy,
- uroczystości przedszkolne: Dzień Pieczonego Ziemniaka, Dzień Pluszowego Misia, Spotkania wigilijne z rodzicami, Mikołajki, Spotkanie z Mikołajem, Święto Babci i Dziadka, Bal Karnawałowy, Pierwszy Dzień Wiosny, Dzień Świadomości Autyzmu, Dzień Dziecka, Święto Rodziny, Zakończenie Roku Przedszkolnego,
- wycieczki autokarowe - minimum 3 (według propozycji rodziców),
- wyjścia i spotkania z ciekawymi ludźmi (np. Spotkanie z pszczelarzem, policjantem, strażakami, autorką książek, muzykiem, aktorem, p.Burmistrzem),
- teatrzyki i koncerty - raz w miesiącu,
- warsztaty,

- dzieci z sukcesami biorą udział w konkursach, przeglądach, spotkaniach i uroczystościach organizowanych przez placówki i instytucje lokalne.
Zajęcia pozalekcyjne:
Zajęcia pozalekcyjne organizowane w przedszkolu:
​- rytmika - dwa razy w tygodniu
- religia dla dzieci sześcioletnich
- zajęcia z logopedą
- zajęcia z psychologiem
Dostępne miejsca:

Nazwa Opis Liczba wolnych miejsc
2,5-3-4 LATKI - ODDZIAŁ CAŁODZIENNY Oddział przedszkolny realizujący zajęcia i świadczący opiekę w pełnych godzinach pracy Przedszkola adresowany dla dzieci trzyletnich i czteroletnich. 24

Przykładowe zdjęcia:

Mapa

Rekrutacja ID: 129; Wersja: 21.141.316.1058 Harmonogram ID: 606;