Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marii Konopnickiej w Słupnie

Dyrektor: Elżbieta Bielec
Strona WWW: www.gslupno.radzymin.pl
E-mail: gslupno@wp.pl

Oddział przedszkolny mieści się w budynku Szkoły Podstawowej nr 1 im. Marii Konopnickiej w Słupnie. Ma oddzielne wejście i szatnię. Sala jest przestronna, jasna, wyposażona w dostosowane do wzrostu dzieci meble szkolne, obszerne miejsce do zabawy, dużą ilość zabawek edukacyjnych. Na terenie szkoły znajduje się ogrodzony plac zabaw z wieloma sprzętami (huśtawki, karuzela, zjeżdzalnia, mostki) oraz boisko sportowe. Dzieci z oddziału przedszkolnego uczestniczą w życiu Szkoły, w tym w przedsięwzięciach w ramach programu ,,Szkoła promująca zdrowie”. Mogą korzystać z dwudaniowych obiadów przygotowywanych w szkolnej kuchni.

- pięciogodzinne zajęcia edukacyjne,

- nauka języka angielskiego,

- zajęcia rytmiczno-muzyczne,

- grupowe zajęcia z profilaktyki logopedycznej,

- wycieczki,

- koncerty Filharmonii Narodowej,

- udział w uroczystościach np.: jasełka, Dzień Babci i Dziadka, Festyn Rodzinny.

- zajęcia terapii logopedycznej,

- zajęcia korekcyjno-kompensacyjne,

- możliwość korzystania ze świetlicy szkolnej dla 5-cio i 6-ciolatków.

6-LATKI - ODDZIAŁ PIĘCIOGODZINNY Oddział przedszkolny realizujący zajęcia w trybie pięciogodzinnym adresowany dla dzieci sześcioletnich

Rekrutacja ID: 126; Wersja: 9.140.298.1658 Harmonogram ID: 558;